Informace o nás

 

Chovatelská stanice Merry Blue, CZ  byla registrována dne 8.10.2014 pod registračním číslem 6644 a patří mezi malé. V tuto chvíli máme pouze jednu chovnou kočičku, tou je  Bea  Euglena viridis.

Naše Beuška se narodila 30.10.2013 mamince Anabel Alma Parens – chovatelská stanice Euglena viridis. Hrdým otcem je Czar Pyotr von Rhiannon. Celkem se narodila čtyři koťátka. Naše princeznička byla jako jediná holčička, spolu s ní se narodili její  tři  bráškové. S maminkou a brášky žila v hezkém domácím prostředí, obklopená láskou jak své maminky, tak i chovatele. Po své mamince zdědila nejen krásný vzhled, na kterém se samozřejmě podílel i otec, ale i neskutečnou přítulnost a mazlivost.

    Již od narození jsme díky fotografiím, které nám chovatel pravidelně zasílal, sledovali, jak nám krásně roste. Byla rozkošné koťátko a postupně z ní vyrostla  krásná kočičí slečna.

   Domů  jsme si Beušku dovezli  25.1.2014, kdy jí byly necelé 3 měsíce. Ihned se stala miláčkem celé rodiny a je jím vlastně dodnes. Jak jsem již podotkla dříve, Beuška nám vyrostla do krásy a je vidět, že od svých rodičů zdědila ty správné proporce a  rysy, charakterizující její plemeno.

    Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že ji uchovníme.  A tak se i stalo.

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.